Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі

Төтенше жағдайлар комитеті Алматы қаласы Төтенше жағдайлар департаментінің «Б» корпусының бос және уақытша бос мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына орналасуға жалпы конкурс өткізуге

хабарландыру

Барлық конкурс қатысушыларына қойылатын ортақ біліктілік талаптар:

C-О-5 санаты үшін: жоғары білім. мынадай құзыреттердің бар болуы: бастамалық, адамдармен тіл табысуы, аналитикалық, ұйымдастырушылық, әдептілік, сапаға бағдарлану, тұтынушыға бағдарлану, сыбайлас жемқорлыққа төзбеушілік;

Алдияр Шоканұлы Сапаров - Заң басқармасының сарапшысы лауазымына.
Сәния Дулатбекқызы Қуатбекова - Халықаралық ынтымақтастық басқармасының сарапшысы лауазымына.
Гүлнұр Калибекқызы Сейсекеева – Ақпараттық-аналитикалық басқармасының сарапшысы лауазымына.
Дамир Зизаұлы Ками – Ақпараттық-аналитикалық басқармасының сарапшысы лауазымына.
Асем Берікжанқызы Абен – Қаржымен қамтамасыз ету басқармасының сарапшысы лауазымына негізгі қызметкердің 2020 жылғы 4 тамызға дейін бала күтімі бойынша демалысы кезеңіне.
Әңгімелесуге жіберілген кандидаттардың тізімі және оны өткізудің кестесі
№ р/н Үміткердің аты-жөні Әңгімелесудің өтетін күні, уақыты Мекен-жайы
1 Раушан Исхахқызы Сугралиева 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
2 Нұрлыбек Қуатбекұлы Нүрпеисов 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
3 Дамир Сәбитұлы Сәбит 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
4 Хакім Аймолда Тілеубердіұлы 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
5 Наргиз Тигранқызы Агибаева 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
6 Айсауле Мұратқызы Исмайлова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
7 Дамир Маратұлы Абдельдинов 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
8 Абылайхан Ермаханұлы Оразалиев 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
9 Сәния Дулатбекқызы Қуатбекова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
10 Алдияр Шоканұлы Сапаров 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
11 Айдана Базарханқызы Жылқыбаева 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
12 Болатхан Нұрланұлы Қожанов 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
13 Айсауле Мұратқызы Исмайлова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
14 Карина Қаирбайқызы Қайырбекова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
15 Думан Абылаевич Акимханов 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
16 Гүлназым Аманкелдіқызы Есимова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
17 Гүлнұр Калибекқызы Сейсекеева 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
18 Асылай Серіжанқызы Нұржігіт 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
19 Дулат Нұрбекұлы Ақылбеков 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
20 Дамир Зизаұлы Ками 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
21 Гүлден Тобылқызы Бейсембаева 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
22 Данияр Мұратұлы Сальжанов 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
23 Жанна Амангелдіқызы Исмагамбетова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
24 Дина Канагатовна Сеитова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
25 Диана Маратқызы Жуманова 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
26 Ғалымжан Шәкіманұлы Басшыбаев 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8        
27 Асем Берікжанқызы Абен 2018 жылғы           20 сәуірде сағат 15.00-де Мәңгілік ел даңғылы 8